Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Niech się święci 1 maja! Wiece w Szczecinie i Koszalinie. Zapraszamy!

Zapraszamy na obchody Międzynarodowego Święta Pracy i 14. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Uroczystości w Szczecinie rozpoczną się we wtorek 1 maja o godz. 11.00 pod Pomnikiem Czynu Polaków w Szczecinie.

Po złożeniu kwiatów i okolicznościowych przemówieniach zapraszamy na grochówkę oraz koncert zespołu szczecińskich seniorów, który odbędzie się w ogrodzie restauracji A nóż widelec (obok pomnika). W uroczystości weźmie udział europoseł prof. Bogusław Liberadzki.

Uroczystości w Koszalinie rozpoczną się we wtorek 1 maja o godz. 10.00 pod Pomnikiem "Byliśmy, Jesteśmy, Będziemy", ulica Piastowska.

Po złożeniu kwiatów i okolicznościowych przemówieniach odbędzie się piknik na placu przed koszalińskim ratuszem.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem